Endüstri ve Eletex fuarları yine kazandıracak


Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde -11 Nisan 2011 tarihlerinde arasında gerçekleştirilecek olan Endüstri ve Eletex fuarları dokuzuncu kez sektörleri bir araya getirecek

Kayseri’de yıllardır gerçekleşen ve artık kendi alanlarında marka haline gelen Endüstri ve Eletex fuarları bu yıl 8-11 Nisan 2011 tarihlerinde, Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde dokuzuncu kez sektörleri bir araya getirecek. Anadolu’nun her türlü endüstriyel ihtiyaçlarını alıcılarına bir arada sunan ve Orta Doğu pazarına açılmak isteyenlere de ideal bir platform oluşturan Kayseri Endüstri ve Eletex fuarları bu yıl önceki senelere oranla gerek yurtiçinden gerekse komşu ülkelerden daha yoğun bir ziyaretçi kitlesi bekliyor. Fuarlar, Tureks Uluslararası Fuarcılık deneyimiyle organize ediliyor.

Endüstri Fuarı

Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesine sahip Kayseri’de gerçekleşen Endüstri 11; sanayiye yönelik tüm ürünlerin tanıtıldığı, ilgili sektörlerin Anadolu’daki en büyük buluşması olacak. Sanayinin her türlü gereklerini tanıtan ve alıcılarıyla buluşturan bu fuar, büyük iş bağlantılarına ve yeni açılımlara bir kez daha ev sahipliği yapacak. Fuar kapsamında sergilenecek ürünler genel olarak;

*Makine İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri,

*Birleştirme, Kaynak, Kesme ve Yüzey İşleme Teknolojileri
*Plastik Kauçuk, Ambalaj Makine ve Teknolojileri
*Ticari Araçlar Taşıma, Depolama,  İstifleme ve Lojistik

*İş, İnşaat Makineleri ve Ekipmanları’ndan oluşuyor.

Eletex Fuarı:

Her geçen gün büyüyen, ticari hareketin, yapılaşmanın ve sanayileşmenin de giderek yoğunlaştığı Kayseri’de, bu gelişime paralel olarak ihtiyaç duyduğu her türlü elektrik, elektronik, proje, mühendislik, danışmanlık, yüklenicilik, güvenlik sistemleri, ev elektroniği, ses ve görüntü sistemleri, bilişim sistemleri, otomasyon ve telekomünikasyon ürünlerinin tanıtılacağı Eletex 11, ürün, hizmet ve çözüm sunan firmalar ile potansiyel alıcıları bir araya getiriyor.

Kayseri, geçmişten bu yana gerek ticari ahlâkın ve esnaflık geleneğinin güçlü varlığı,  gerekse stratejik konumu ve kolay ulaşım ağı dolayısıyla “Türkiye’nin Anadolu’ya ve Orta Doğu’ya Açılan Kapısı” olma özelliği kazandı. Bu nedenlerle Kayseri’nin bu fuarlara ev sahipliği yapması sektörler için büyük önem taşıyor. Endüstri 11 ve Eletex 11 fuarları, katılımcı firmalara, ürünlerini yeni pazarlara tanıtabilecekleri ve büyük iş bağlantıları yapabilecekleri uygun bir platform sunuyor.

Yoruma Kapali.