1949 yılında Bursa’da Alaattin ERDÖNMEZ tarafından kurulan firmamız, silindir kapak revizyonu ve seyyar rektefiye atölyesi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

1955 li yıllarda parkuruna yeni makineler ekleyip Bursa ve çevresinde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
1970 yıllarında o zamanın en iyi şartlarıyla kendi ürettiği ve hazır alıp sattığı segman, piston, silindir gömleği gibi malzemelerle sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.
1980 yıllında kurucumuz Alaattin ERDÖNMEZ’in vefatı üzerine bayrağı devir alan oğlu Nejdet ERDÖNMEZ tamamıyla yenilikçi bir politikayla mesleğine verdiği önemi ve özveriyi sergilemiştir.
1990’ lı yıllarda gelişmiş makine parkuru ve mesleğinde tecrübeli elemanlarıyla yenilikçi fikirleri ve hammaddede konusundaki titiz çalışmaları sayesinde kısa bir süre içerisinde sektördeki yerini almış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla aranan firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Sergilediği kaliteli hizmet arayışıyla ürettiği malzeme kalitesi ve sağladığı teknik hizmetlerle kesintisiz müşteri memnuniyeti sayesinde gelen istekler üzerine üretim kapasitesine 600 m /m ye kadar genişletmiştir.

2000 yılında Nejdet ERDÖNMEZ tarafından NOG SEGMAN adıyla piyasalara hızlı bir giriş yapıp daha kurumsal bir hale gelen firmamız yurtiçindeki müşteri potansiyelini katıldığı fuarlarla genişletmiş ve yurtdışına da ihracata başlamıştır.

Günümüzde yüzde yüz yerli sermaye, özgüvenin ve tecrübenin bir arada bulunduğu firmamız 10 mm den 600 mm kadar ürettiği segmanlar otomotiv, kompresör, oto yan sanayi, hidrolik pres sanayi, gemi ana ve yardımcı makinaları, askeri savunma sanayi ve iş makinaları sektörlerine hizmet vermektedir.

‘’ GÜÇ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE DOĞRU ORANTILIYSA …GÜÇLÜYÜZ’’

Yoruma Kapali.