Dünyanın her yanından panel üreticilerinin, sistem entegratörlerinin ve kullanıcıların girdilerinden esinlenen Rockwell Automation mühendisleri, yeni Allen-Bradley E300 elektronik aşırı akım rölesini geliştirdi. E300 Aşırı akım rölesi EtherNet/IP, patentli akım ölçümü teknolojisi ve zaman kazandıran I/O seçenekleri dahil tüm iletişimi modüler bir tasarıma entegre etmektedir. Modülerlik, kullanıcılara cihazı ihtiyaçlarına göre kullanma esnekliği sunarak, motor sürücülü proseslerinin daha verimli ve daha karlı çalışmasını sağlamaktadır.

Elektronik aşırı akım rölesi teknolojisi geçtiğimiz on yılda daha çok benimsendi ve pratik beklentiler arttı, diye belirten Rockwell Automation Global Ürün Müdürü Bill Martin şöyle ekliyor: “Müşteriler bize teknolojinin uzaktan izleme ve tahmini geçiş uyarılarına değer verdiklerini fakat, programlamayı basitleştiren, ağdaki cihazları koruyan, kablo bağlantısı süresini kısaltan, bakımı kolaylaştıran ve katalog sayılarını asgari düzeye indiren tasarımlar da istediklerini söylediler.”

Standardize Ethernet/IP İletişimi Kurulumu ve Kullanımı Kolaylaştırmaktadır
E300 Aşırı akım rölesinin yerel çift portlu EtherNet/IP seçeneği, E300 Aşırı akım rölelerinin daisy chain bağlantısı sağlayarak ve Ethernet switch ihtiyacını ortadan kaldırarak, ağ kablo bağlantılarını basitleştirmektedir. E300 Aşırı akım rölesi, bakım personelinin E300 rölesini özel bir yazılıma ihtiyaç duymaksızın, herhangi bir Internet erişimli cihazdan entegre etmek için, basit bir Web tarayıcı kullanmasına olanak tanıyan gömülü bir Web sunucu da sağlamaktadır. E300 Aşırı akım rölesi, bir ağ noktası kesintisi durumunda haberleşmeyi korumak için bir cihaz seviyesinde ring (DLR) topolojisini desteklemektedir.

Akıllı Entegrasyon ve İşletim
E300 Aşırı akım rölesi, bir Add-on profil üzerinden Rockwell Automation’dan Studio 5000 kontrol ortamına kolaylıkla entegre edilmektedir. Bu entegrasyon sayesinde, kullanıcılar cihaz ile bir Logix kontrolörü arasındaki veri iletişimine sadece beş tık uzaklıktadır.

E300 Aşırı akım rölesi, yerel ve uzaktan motor işletimi için programlamaya olanak sağlayan gömülü bir Allen-Bradley DeviceLogix mantık motoru içermektedir. E300 Aşırı akım rölelerinin değiştirilmesini kolaylaştırmak için, operatör istasyonları kullanıcıların önceden depolanmış röle konfigürasyonlarını sadece bir düğmeye basarak indirebilmesini sağlayan bir kopyalama özelliğini de desteklemektedir.

Nike Wes Welker Denver Broncos Youth Game Jersey – White,Girls Youth St Cheap Jerseys. Louis Rams Sam Bradford Nike Navy Blue Game Jersey,Nike Youth Buffalo Bills Customized Alternate Game Jersey.Women’s St Cheap Jerseys. Louis Rams Mike McNeill Pro Line Navy Team Color Jersey,Youth New England Patriots Tavon Wilson Nike Navy Blue Team Color Game Jersey,Men’s New York Jets Christian Hackenberg Nike Green Game Jersey Cheap Jerseys.Pro Line Men’s New England Patriots Chris Jones Team Color Jersey,Nike Nnamdi Asomugha Philadelphia Eagles Youth Game Jersey – Midnight Green,Pro Line Men’s Oakland Raiders Matt McGloin Team Color Jersey.Men’s San Diego Chargers Melvin Gordon Nike White Game Jersey,Youth New England Patriots Marcus Cannon Pro Line Navy Team Color Jersey Cheap Jerseys.Women’s Miami Dolphins Ryan Tannehill Nike White Platinum Jersey,Women’s Indianapolis Colts Sio Moore Pro Line Team Color Jersey Cheap NFL Jerseys.Men’s Cleveland Browns Historic Logo Trent Richardson Nike Brown Elite Jersey,Women’s San Francisco 49ers Nick Bellore Pro Line Team Color Jersey.Nike Nick Barnett Buffalo Bills Youth Game Jersey – Royal Blue,Youth Seattle Seahawks Thomas Rawls Nike College Navy Team Color Game Jersey.Reebok Mike Sims-Walker Jacksonville Jaguars Historic Logo Youth Replica Jersey – White,Youth New York Jets Brent Qvale Pro Line Team Color Jersey,Pro Line Women’s Carolina Panthers Amini Silatolu Team Color Jersey

Genişletme I/O Kablo Bağlantısı Kurma Süresini Kısaltmakta ve Ağ Noktası Sayısını Azaltmaktadır
E300 Aşırı akım rölesi, tek bir ağ noktası içerisinde çeşitli dijital ve analog genişletme I/O modülleri sunarak, kullanıcıların röle kapasitesini azami düzeye çıkarabilmesini sağlamaktadır. E300 dijital genişletme I/O modülleri dört giriş ve iki röle çıkışı sağlayışıyla, kullanıcıların temel aşırı akım rölelerinde sağlanandan daha fazla giriş ve çıkışa ihtiyaç duyduğu karmaşık başlatma senaryoları için idealdir. Ayrıca rölenin genişletme I/O modülleri, kullanıcıların geleneksel ve analog sinyaller ve motora gömülü belirli basınçlı sıcaklık detektörü arasında seçim yapmasına olanak tanımaktadır. Analog IO modülleri hem geleneksel analog sinyalleri hem de RTD sensör sinyallerini alma becerisini, endüstride ilk kez tek cihazda birleştirmektedir.

Modüler Tasarımda Patentli Akım Ölçüm Teknolojisi Çok Yönlülüğü Geliştirmektedir
E300 Aşırı akım rölesi, Rogowski teknolojisini kullanan patentli bir akım algılama çözümü içermektedir. Bu teknoloji, E300 Aşırı akım rölesi hala geniş bir 1:10 FLA aralığı sunarken, piyasadaki en kompakt aşırı akım rölesi olarak kalmasını sağlamaktadır. Bu geniş FLA aralığı, seçimin basitleşmesi ve envanterin azalması anlamına gelmektedir. E300 modülerliği –algılama, kontrol ve iletişim modüllerinden oluşmaktadır-, kullanıcılara rölelerini algılama, kontrol ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirme esnekliği sağlamaktadır.

Algılama modülü akım, voltaj ve topraklama kaçağı algılama becerilerinin ve doğrudan kontaktör takma, panel takma ve doğrudan bağlantı imkanının bir kombinasyonunu barındırmaktadır. Kontrol modülü AC ve DC dijital girişlerinin yanında pozitif PTC ve topraklama kaçağı seçenekleriyle mevcuttur. Ayrıca çeşitli iletişim modülleri E300 Aşırı akım rölesinin EtherNet/IP ve DeviceNet ağları ve tek başına uygulamalar üzerinde kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Yorum Kismi